Kariéra

Volné pozice

OPERÁTOR TISKOVÝCH STROJŮ / GRAFIK

NÁPLŇ PRÁCE

  • kompletní obsluha tiskových strojů, ošetřování, běžná údržba technického vybavení
  • kontrola kvality tisku během tiskového procesu, obsluha řídící jednotky RIP včetně periférií velkoformátových a jedno a vícebarvových digitálních strojů, výroba tištěných materiálů, předání kompletního a kvalitně vytištěného nákladu
  • navrhování výrobků (kalendáře, diáře, dle poptávky…)
  • příprava propagačních materiálů (katalogy, prezentace, tvorba vizuálů, vizualizace, vektorová    grafika, kompletní příprava tiskových dat), veškerý tiskový materiál
  • fotografie ( úprava, zpracování )

POŽADUJEME

  • min. SŠ vzdělání (vzdělání v oboru výhodou)
  • rutinní znalost grafických programů (Adobe InDesign, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop)
  • znalost předtiskové přípravy
  • estetické cítění, kreativitu, samostatnost, časovou flexibilitu, pečlivost, schopnost projekty dotahovat do konce
  • zkušenosti s webovou grafikou
  • odolnost vůči stresu a pracovnímu vypětí, chuť do práce a nasazení

CO NABÍZÍME?

  • zázemí společnosti působící na trhu více než 20 let
  • možnost získávání cenných zkušeností a praxe
  • možnost uplatňovat své zkušenosti, nápady a znalosti
  • možnost dalšího vzdělávání
  • pracovní prostředí v zaběhlém fajn kolektivu

V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mail:
reprojt@reprojt.cz